mostbet giriş , mostbet , mostbet
rinabet giriş , rinabet , rinabet
royalbet giriş , royalbet , royalbet
Tweet |
ABD Orlando da yapılan dünya şampiyonası cumartesi günü sona erecek. Takımlarda Massimo Ortensi'nin takım kaptanlığını yaptığı Zimmermann takımı sıralama da birinci genel sıralama aşağıdaki şekilde gerçekleşti.
1. Zimmermann: Piotr Gawrys, Geir Helgemo, Tor Helness, Michal Klukowski, Franck Multon, Pierre Zimmermann
2. Lavazza: Alejandro Bianchedi, Dennis Bilde, Norberto Bocchi, Giorgio Duboin, Agustin Madala, Antonio Sementa, Maria Teresa Lavazza (npc), Massimo Ortensi (antrenör)
3. Allfrey : Alexander Allfrey, Edward Jones, Thomas Paske, Andrew Robson
3. Spector: Vincent Demuy, John Hurd, John Kranyak, Warren Spector, Gavin Wolpert, Joel Wooldridge, Warren Spector (pc)
Bayan Takımlar Şampiyonası aşağıdaki şekilde gerçekleşti.
1. Baker: Lynn Baker, Sally Brock, Fiona Brown, Irina Levitina, Karen McCallum, Kerri Sanborn, Beth Palmer
2. Smith: Kathrine Bertheau, Jessica Larsson, Paula Leslie, Solvi Remen, Nicola Smith, Yvonne Wiseman
3. Aperol: Tatiana Dikhnova (pc), Catherine d'Ovidio, Victoria Gromova, Anna Gulevich, Tatiana Ponomareva, Sylvie Willard
3. Baroni: Irene Baroni, Veronique Bessis, Anne-Laure Huberschwiller, Simonetta Paoluzi.
Kıdemli Takımlar sıralaması
1. Milner: Steve Garner, Michal Kwiecien, Mark Lair, Hemant Lall, Krzysztof Martens, Reese Milner, Petra Hamman (npc), Jacek Pszczola (koçu)
2. Çin Evertrust: Rongqiang Lin, Mingkun Shen, Xiaonong Shen, Ming Güneş, Jian Hua Tao
3. Silverman: Robert Lebi, Barnet J Shenkin, Neil Silverman, Fred Stewart
3. Wolfson: David Berkowitz, Bart Bramley, Bob Hamman, Michael Rosenberg, Jeff Wolfson, Kit Woolsey
Açık Çiftler Sıralaması
1. Mikael Rimstedt - Ola Rimstedt
2. Joe Grue - Brad Moss
3. Boguslaw Gierulski - Jerzy Skrzypczak
Kadın çiftler Sıralaması
1. Veronique Bessis - Anne-Laure Huberschwiller
2. Kathy Sulgrove - Candace Griffey
3. Yan Huang - Nan Wang
Kıdemli Çiftler Sıralaması
1. Marc Jacobus - Mike Passell
2. Apolinary Kowalski - Jacek Romanski
3. Mark Itabashi - Eddie Wold
Şampiyona da derece alan bütün sporcuları Briçsatranç TV olarak tebrik ediyoruz darısı bizim sporculara diyoruz.