Bugun...


ismet ERGİN

facebook-paylas
Briç ve Satranç TV Bir yaşında!
Tarih: 01-05-2019 11:19:00 Güncelleme: 02-05-2019 10:56:00


Merhaba Değerli Dostlar;

Bu gün 1 Mayıs. Hepiniz bu günü işçi bayramı olarak düşünebilirsiniz. Bizim için başka bir anlamı daha var sevgili dostlar. Çünkü biz bundan tam bir yıl önce Bugün Dünyanın ilk ve tek akıl sporları kanalı olarak kurulduk. Bütün Dünyada öncü bir girişim olan Briç ve Satranç TV İnternetin yanı sıra TİVİBU Dijital platform ve Next Star Uydu alıcıları ile binlerce kanalla birlikte evlerinizde rahatlıkla izleyebiliyorsunuz. Kanalımız yüzde seksenin üzerinde akıl sporları ile ilgili içerikler yayınlamakta yüzde yirmilik bir bölümünde de ülkemizi tanıtan il belgeselleri ve kendi ürettiğimiz çizgi filmler de yayın akışı içinde yer almaktadır.

Misyonumuz ve Vizyonumuz, Dünyada başka bir örneği olmayan kanalımızdan Akıl sporlarını yani Briç ve Satrancı sosyal sorumluluk anlayışı içinde daha geniş kitlelere ulaştırmak, insanlarımızın daha analitik düşünmelerini sağlamak ve sayısal zekâlarını geliştirmeye yardımcı olmak tek hedefimizdir.

 Ülkemizde uyuşturucu, madde bağımlılığı ve dijital bağımlılığın panzehirinin akıl sporları olduğunu düşünüyoruz. Her geçen gün emin adımlarla yayın mecralarını da genişleterek günlük izlenme oranlarını kısa bir sürede hatırı sayılır rakamlara getiren kanal akıl sporlarında önemli bir mecra olacağını kısa zamanda göstermiştir. Akıl sporlarını ülkemizde daha yaygın hale getirmeyi, özellikle de gençlerimizi bu sporlara yönlendirmeyi amaç edinmiş bulunan BRİÇ VE SATRANÇ TV, gençleri kötü bağımlılıklardan koruma yönünde bir misyon da üstlenmiş bulunuyor.

Briç ve satranç sporları her yaştan insanın cinsiyet ayrımı yapmaksızın beraber oynayabildikleri, Dünyada ki iki spor dalıdır.  Analitik düşünceyi geliştiren, akıl sağlığını koruyan, aynı zamanda bir sosyalleşme aracı olan sporlardır. İzleyici profili de son derece yüksektir. Kanalın seyircileri de bu sporlara ilgi duyan Sosyo Ekonomik statüye mensup kesimlerden oluşmaktadır.

Briç ve Satranç Televizyonu Konusunda uzman, Antrenörler ve Milli sporcularımızla seyircilerimize en doğru haberi, kaliteli programlar sunmaya çalışmaktadır. Çünkü başarının seyircilerimizin memnuniyetine bağlı olduğunu biliyoruz. Sunduğumuz programlar, seyircilerimizin akıl sporlarına ilgisini arttırmaya yöneliktir. Briç ve Satranç TV finansal kazançlar ve kısa dönem amaçlar için temel değerlerinden asla taviz vermez. Seyircilerinin Koşulsuz memnuniyetini hedefler.

Bu tip sosyal yönü olan Tematik kanalların yayın hayatlarını sürdürebilmeleri, değerli reklam verenler tarafından sosyal sorumluluk anlayışı ile desteklenmelerinin gerekli olduğunu düşünüyoruz.  Vereceğiniz desteklerin geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi, kötü alışkanlıklardan uzak tutacak, ileri yaşta olan vatandaşlarımızın, akıl sağlığını korumasında katkısı büyük olacaktır.

2019 Haziran ayı içerisinde yapılacak olan Avrupa Açık Briç Şampiyonasını Bütün dünya sadece BRİÇ VE SATRANÇ TV ‘den canlı olarak izleyecektir. Hedef kitlesi A Plus bu kesim olan Turizmciler, Kozmetik Firmaları, Marka Tekstil ürünleri Beyaz eşya Elektronik Firmaları, üst segment mobilya markaları, Lüks inşaat konutları ve üst segment otomobil markaları için kanalımız önemli bir reklam mecrasıdır. Daha nice Yıllar Akıl Sporlarına hizmet etmek dileği ile hepinize sevgiler saygılar sunuyorum.Bu yazı 4837 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HAVA DURUMU
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR

Türkiye Satranç Federasyonunu Başarılı Buluyormusunuz?


HABER ARA
NAMAZ VAKİTLERİ
YUKARI