mostbet giriş , mostbet , mostbet
rinabet giriş , rinabet , rinabet
royalbet giriş , royalbet , royalbet
Tweet |
“Önce sağlık” diyerek pandemi sürecine ilişkin her türlü önlemin alındığı satranç şampiyonası sporcuların ve velilerin katılımları ile sona erdi. 1 haftadır şampiyonluk mücadelesi verilen büyük turnuvada 24 kategoride 7’den 18 yaşına kadar değerli sporcularımız heyecan dolu karşılaşmalara ve centilmence maçlara imza attı. Şampiyonalarda, kendi kategorilerinde derece elde eden sporcular Milli Takım havuzuna girmeye hak kazandı.
Selçuklu Kongre Merkezi’nde düzenlenen ödül törenine Federasyon Başkanı Gülkız Tulay, Selçuklu Kaymakamı Ömer Hilmi Yamlı, Selçuklu Belediye Başkan Yardımcısı Ali Düz, Konya Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdurrahman Şahin, Konya GSİM Spor Hizmetleri Müdürü Bilal Yavaş, Başkan Vekillerimiz Av. Fatih Maden ve Aşkın Keleş, Asbaşkan Nilüfer Çınar Çorlulu, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Haznedaroğlu, Ömer Asım Ötegen ve Ali Ümit Şifaver, Genel Sekreter Mehmet Sedat Fırat, kurul başkanları, sporcular, sporcu velileri, antrenörler ve hakemler katıldı.
En Centilmen Sporcu Ödülü Çınar Demir Yılmaz – İzmir
En Küçük Kız Sporcumuz; Erva Yalçın - Ankara - En Küçük Erkek Sporcularımız; Zübeyr Selim Teken – Batman -
Mete Dağgül – Manisa
7 Yaş Kızlar- 1. Irmak Somyürek(Denizli) 2. Beren Çetin(Kocaeli) 3.Ayşe Duru Bozkurt(Yalova)
7 Yaş Genel - 1. Ali Poyraz Uzdemir(İstanbul) 2. Efe Öztürk (Kocaeli) 3. Ali Aras Yıldız(İstanbul)
8 Kızlar- 1. Elif Didin(Mardin) 2. Maya Şahin(Antalya) 3. Cemre Özdemir(Antalya)
8 Yaş Genel- 1.Sarp Şahin (Ankara) 2. Mehmet Alper Çelebi(Ankara) 3.Bedran Şeyhmus (Mardin)
9 Yaş Kızlar- 1. Senem Gül Başsarı(Mersin) 2. Zeren Özdündar(İstanbul) 3. Güneş Boğday Hatay
9 Yaş Genel- 1.Görkem Ünsal(Niğde) 2. Ali Varyemez(İzmir) 3. Baver Yılmaz(Ankara)
10 Yaş Kızlar- 1. Arya Aydoğan(Bursa) 2.Çağa Yudum Şahin(İstanbul) 3. Ela Aslan (Bursa)
10 Yaş Genel 1. CM Yağız Kaan Erdoğmuş(Bursa) 2. Eymen Eren Büyük(İstanbul) 3. Arda Cankurt (Bursa)
11 Yaş Kızlar 1. Ayşe Jülide Mutlu (Bursa) 2. Fatma Zehra Oflaz( Konya) 3. Duru Aksoy (Kayseri)
11 Yaş Genel 1. Ege Tuna Öktem(Ankara) 2. Göktan Can Kara(Manisa) 3. Yiğit Karaca(İzmir)
12 Yaş Kızlar- 1. Derya Defne Süsin(Balıkesir) 2. Rezzan Öztay (Hatay) 3. Ela Bursalı(İzmir)
12 Yaş Genel- 1. CM Arda Çamlar(İzmir) 2. Arda Sözat(Düzce) 3. Egehan Yıldız(İzmir)
13 Yaş Kızlar 1. Ceren Tırpan(İstanbul) 2. WCM Elif Zeren Yıldız (Hatay) 3. Beray Karatiken(Mersin)
13 Yaş Genel 1. CM Kerem Erten (Manisa) 2. Egehan İpek (Bursa) 3. Bora Yarar( Isparta)
14 Yaş Kızlar- 1. Dila Baloğlu(Gaziantep) 2. Elifnaz Akat (Balıkesir) 3. Ezel Özgör (Tekirdağ)
14 Yaş Genel- 1. Adar Tarhan (İstanbul) 2. Eray Kılıç (Eskişehir) 3. Giray Kaan Durukan( Sivas)
15 Yaş Kızlar 1. WCM Elif Keskin (İstanbul) 2. Feyza Kıpık( Antalya) 3. İlayda Acar (Karaman)
15 Yaş Genel- 1. CM Efe Metehan Yavuz (BOLU) 2. Seha Çalışkan (Edirne) 3. CM Efe Hakan Öztürk (Tokat)
16. Kızlar- 1. Bilgesu Şeker(Muğla) 2. WCM Gülce Nehir Kara(İzmir) 3. WCM Safiye Öykü İnce (Bursa)
16 Yaş Genel- 1. İlker Özcan (Kırklareli) 2. Yusuf Baran Cevizci (Ankara) 3. Arda Altundal (Hatay)
17 Yaş Kızlar- 1. Melike Büşra Özer(Kahramanmaraş) 2. Müge Elma (Adana) 3. Azra Ece Koç (Kocaeli)
17 Yaş Genel- 1. Umut Ata Akbaş (Samsun) 2. FM Can Haktan Unat (İzmir) 3. Salih Eke (Muğla)
18. Yaş Kızlar 1.WCM Defne Sade (İzmir) 2. WCM İlayda Kaygısız (Denizli) 3. İrem Serdıl Meylani (Yalova)
18 Yaş Genel- 1. FM Alparslan Işık (İzmir) 2. Furkan Can (Antalya) 3. Osman Orçun Keskin (Isparta)