mostbet giriş , mostbet , mostbet
rinabet giriş , rinabet , rinabet
royalbet giriş , royalbet , royalbet
Tweet |
Emirhan Tarlabaşı 16 yaş genel kategorisinde bu yılda Türkiye şampiyonu olarak 3 yıl üst üste bu ünvanını devam ettiterek kendi yaş kategorisinde bir rekora imza atarak büyük bir başarı göstermiştir. Bu başarısından dolayı Briç ve Satranç TV olarak Emirhanı kutluyor başarılarının devamını diliyoruz. Antalya Belek’te 19-26 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen büyük Türkiye buluşması sonunda küçükler'den 144, yıldızlar'dan 76 olmak üzere toplam 220 sporcu milli takım havuzuna girmeye hak kazandı.
Şampiyonaların en kıdemli sporcusu İstanbul'dan Savran Tekeli, en küçük kız sporcusu Mardin'den Tuana Bak ve doğum tarihleri aynı olan en küçük genel sporcular İstanbul'dan Erk Yıldırım Keser ve Antalya'dan İbrahim Efe Özdemir
Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası'nda İlk Üç
7 yaş kızlar: 1. Güneş Boğday (Hatay) 2.Ece Duru Düzgün (Antalya) 3. Alara Uygun (Bursa)
7 yaş genel: 1. Baver Yılmaz (Mardin) 2. Can Şimşek (Bursa) 3. Abdullah Mete İnceçınar (Düzce)
8 yaş kızlar: 1. Ela Aslan (Bursa) 2.Kayla Nil Zeybek (Mersin) 3. Fatma Simay Karakılınç (Tokat)
8 yaş genel: 1. Yağız Kaan Erdoğmuş (Bursa) 2. Arda Cankurt (Bursa) 3. Ömer Mete İşler (Antalya)
9 yaş kızlar: 1. Işıl Özyiğit (İstanbul) 2. Eylül Mirioğlu (Hatay) 3. Zeynep Acar (İzmir)
9 yaş genel: 1. Salim Fenerli (Bursa) 2. Çağan Tütüncüler (Gaziantep) 3. Uygar Duruçay (İstanbul)
10 yaş kızlar: 1. Pelin Seyhan (Mersin) 2. Ela Bursalı (İzmir) 3. Duru Şenel (Antalya)
10 yaş genel: 1. Arda Çamlar (İzmir) 2. Ali Batuhan Bıyıksız (Denizli) 3. Yağız Efe Deniz (Tekirdağ)
11 yaş kızlar: 1. WCM Elif Zeren Yıldız (Hatay) 2. Aybike Küçük (Artvin) 3. Azra Kurnaz (Ankara)
11 yaş genel: 1. CM Kerem Erten (Manisa) 2. Hasan Hüseyin Çelik (İstanbul) 3. Ediz Gürel (Bursa)
12 yaş kızlar: 1. Ecrin Efsa Büyük (İstanbul) 2. WCM Gülcan Sena Kayış (İzmir) 3. Hatice Aslı Muştu (İzmir)
12 yaş genel: Taha Özkan (İstanbul) 2. Adar Tarhan (İstanbul) 3. Yankı Taşpınar (İzmir)
Türkiye Yıldızlar Satranç Şampiyonası'nda İlk Üç
13 yaş kızlar: 1.Çisel Anaçoğlu (Ankara) 2. WCM Gülenay Aydın (Denizli) 3. Feyza Kıpık (Antalya)
13 yaş genel: 1. CM Zeki Berke Çaputçuoğlu (Ankara) 2. CM Efe Metehan Yavuz (Bolu) 3. Yağız Çınar Akın (İstanbul)
14 yaş kızlar: 1. WCM Safiye Öykü İnce (Bursa) 2. Yağmur Eraslan (Trabzon) 3. Gülce Nehir Kara (Yalova)
14 yaş genel: 1. Altuğ Bozyaka (Bursa) 2. Ege Danacı (İzmir) 3. Samet Harun Özsaç (Isparta)
15 yaş kızlar: 1. WFM Esma Doğa Duran (Tekirdağ) 2. Büşra Özbek (Manisa) 3. Selin Nesanır (Hatay)
15 yaş genel: 1. CM Bora Çilek (İzmir) 2. Doruk Karaoğlan (İzmir) 3. Batu Angün (İstanbul)
16 yaş kızlar: 1. WCM İlayda Kaygısız (Denizli) 2. WCM Eylül Çelik (İstanbul) 3. WCM Defne Sade (İzmir)
16 yaş genel: 1. Emirhan Tarlabaşı (İstanbul) 2. Emir Gülbeyaz (Karaman) 3. Emre Demirbaş (İstanbul)
17 yaş kızlar: 1. Busenaz Koçyiğit (Antalya) 2. Hayrun Nisa Şahin (Bursa) 3. Ezgi Akti (Manisa)
17 yaş genel: 1. Emre Kırılmaz (Denizli) 2. Kutay Özkurt (Bursa) 3. Can Alp Cansun (Bursa)
18 yaş kızlar: 1. Çiğdem Onur (Karaman) 2. Seray Karatiken (Karaman) 3. WCM Poyraz Dursun (Denizli)
18 yaş genel: 1. Can Koçak (Aydın) 2. Yiğit Pektaş (Denizli) 3. Akın Özsakallıoğlu (Bolu)
Türkiye Emektarlar Satranç Şampiyonası'nda İlk Üç
Emektarlar genel: 1. Vedat Ali Çetinkaya (İstanbul) 2. Tufan Can Uzuner (Ankara) 3. Hür Yasin (İstanbul)
Emektarlar kategorisinde en iyi kadın sporcu WIM Nilüfer Çınar Çorlulu
Kıdemli Emektarlar genel: 1. Mustafa Yüksel (İstanbul) 2. Salih Muratoğlu (İstanbul) 3. Tahir Sami Büyükgökçesu (İstanbul)
Kıdemli Emektarlar kategorisinde en iyi kadın sporcu Fatma Arslan